ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ile osób rzeczywiście płaci za WWE Network? Dlaczego Vince McMahon nie pojawił się na zapleczu podczas Payback? Kto wpadł na pomysł House of Horrors Matchu?

– WWE podczas podsumowania finansowego za pierwszy kwartał 2017 roku wyjawiło, że za WWE Network płaci 1.57 miliona osób z czego 1.16 miliona to Amerykanie, zaś resztę stanowią ludzie z reszty świata. Jest to wzrost o 16% w porównaniu z 2016 rokiem.

Podczas konferencji przedstawiciel WWE George Barrios powiedział, że ma nadzieję na to, iż WWE Network będzie posiadać 4 miliony subskrybentów.

– MLW Radio donosi, że Vince McMahon nie pojawił się na zapleczu podczas Payback.

Spekuluje się, że nie pojawił się ponieważ nie przepada za podróżami na zachodnie wybrzeże. Z tego powodu ominęło go Payback, RAW i SmackDown Live.

– Podczas Payback Bray Wyatt zmierzył się z Randym Ortonem w House of Horrors Matchu. Walka otrzymała bardzo słabe oceny – przez niektórych została nazwana najgorszym gimmick matchem w historii. Wiele osób zastanawiało się kto wpadł na ten pomysł.

Pomysłodawcą był Michael Hayes. Według byłego członka Creative Teamu WWE Courta Baura, Hayes namawiał Vince’a McMahona na tego typu walkę od ponad 15 lat.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552