ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ile Hell in a Cell Matchów zobaczymy na HiaC PPV?, Face turn Ruseva? i więcej!

– Oficjele WWE rozważąją face turn Ruseva.

Na ostatnim SmackDown Bułgar udzielił wywiadu, w którym powiedział, że po kompromitującej porażce z Randym Ortonem na SummerSlam będzie chciał odbudować swoją karierę. Byłby to nowy rozdział w karierze byłego US Championa, bowiem od debiutu w WWE jest on heelem. Poniżej wywiad z wtorkowego SmackDown Live:

– Bardzo możliwe, że na Hell in a Cell PPV oprócz meczu w klatce Shane’a McMahona i Kevina Owensa zobaczymy także pierwszy w historii Tag Team Hell in a Cell Match o SmackDown Tag Team Championship pomiędzy The New Day i The Usos. Oznacza to, że niemal na pewno nie zobaczymy takiego typu meczu pomiędzy Jinderem Mahalem a Shinsuke Nakamurą o WWE Championship.

Tutaj pisaliśmy o wynikach tapingów NXT na wrzesień i październik. Mamy już potwierdzoną kolejną datę nagrań. Będzie to środa 4 października, a miejscem jak zwykle będzie Full Sail University w Orlando. Materiał, który WWE nagra, będzie zawierał 4 odcinki, które wyemitowane zostaną w dniach 25 października – 15 listopada, a więc wszystkie epizody Żółtej Tygodniówki do NXT TakeOver: Houston.

– WWE wyda nową grę mobilną pod tytułem „WWE Mayhem”. Produkcją zajmie się firma Relicane Games, która zawarła długofalową umowę z WWE.

– Na koniec kilka filmów z kanału WWE na YouTube:

Reakcje WWE Universe na promo zapowiadające debiut Asuki na RAW:

Mecz pomiędzy Nikki Bellą a Carmellą z zeszłorocznego No Mercy:

Top 10 ataków gwiazd na rodzinę McMahonów: