ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ile CM Punk otrzymał za walkę w UFC? Roderick Strong w WWE i więcej!

cmpunkufc203

– CM Punk otrzymał 500000$ za walkę z Mickey’em Gallem podczas gali UFC 203. Przegrał tą walkę przez submission, walka trwała 2 minuty i 14 sekund. Dla porównania zwycięzca tej walki Mickey Gall otrzymał tylko 30000$. CM Punk był trzecim najlepiej opłacanym zawodnikiem za występ na gali UFC 203.

– W lipcu tego roku pojawiła się informacja że Roderick Strong podpisze kontrakt z WWE. Na gali PWG 13 pożegnał się z fanami.

Roderick już podpisał kontrakt z federacją. WWE czeka na odpowiedni moment na debiut. Jednak nie wiadomo jeszcze kiedy ma to nastąpić.

Strong walczył w Ring of Honor od 2003 do 2016 roku. Walczył również w takich federacjach jak PWG, TNA, Full Impact Pro, czy Pro Wrestling Noah.

– Eric Young doszedł do porozumienia z WWE w sprawie kontraktu z federacją. Jeszcze nie wiadomo czy będzie pracował cały rok czy nie. WWE czeka na odpowiedni moment na jego debiut.

Eric walczył na dwóch Live Eventach NXT w kwietniu.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552