ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hulk Hogan, Stone Cold i Brutus Beefcake mogą wystąpić na WrestleManii i Hall of Fame!

– PWInsider donosi o legendach, z którymi WWE negocjuje występ podczas zbliżającego się weekendu WrestleManii.  Według Amerykanów Vince McMahon jest w trakcie rozmów lub już doszedł do porozumienia ze Stone Coldem, który ma wystąpić na samej WM 35, na której mógłby przerwać koncert Eliasa. Dla Steve’a Austina byłby to pierwszy występ w WWE od 25-lecia RAW na początku 2018r. i pierwsza WrestleMania od jej 32. edycji, kiedy to wraz z Mickiem Foleyem i Shawnem Michaelsem pobił The League of Nations.

– Kolejnymi legendami przymierzanymi do występu są Hulk Hogan i Brutus „The Barber” Beefcake. Ten drugi miałby zostać ogłoszony ostatnim tegorocznym Hall of Famerem obok D-Generation X, Torrie Wilson, Honky Tonk Mana i Harlem Heat. „Hulkster” jest faworytem do wprowadzenia Beefcake’a do tego prestiżowego grona.

Powyższe informacje na ten moment pozostają niepotwierdzone.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783