ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hulk Hogan o występie Vince’a, Fashion Police, Oglądalność tygodniówek


– Hulk Hogan za pośrednictwem Twittera wyraził swoją opinię o wczorajszym występie Vince’a McMahona na SmackDown Live. Oprócz pochwał dla prezesa federacji, Hall of Famer wspomniał również o Kevinie Owensie:

Bez płaczków w wrestlingu, boląca noga, złamany palec, obolała szyja, złamane żebro, Vince stary zawadiaka „nie musi” a zrobi co w jego mocy, bierzcie z tego przykład,”ma jaja” HH

Vince właśnie pokazał nowej ekipie jak dać kogoś „over”, teraz Shane musi umieścić wisienkę na torcie i będą zarabiać potężne pieniądze na KO. HH

– Dave Meltzer podaje, że rzekomymi napastnikami z segmentów Fashion Police mogą być Primo i Epico. Primo, który od kilku miesięcy pauzuje przez kontuzję, już wkrótce powinien wrócić do ringu. Oryginalnie to Harper i Rowan mieli być zamieszani w ten storyline, jednak zrezygnowano z tego pomysłu.

– RAW zanotowało kolejny spadek oglądalności. Czerwoną Tygodniówkę obejrzało 2,903 miliona widzów, co jest spadkiem o 29 tysięcy w porównaniu do zeszłego tygodnia. Jest jednak pozytywna strona tej informacji. RAW obejrzało 300 tysięcy osób więcej niż przed rokiem podczas rozpoczęcia sezonu NFL, które swój start miało również w nocy z poniedziałku na wtorek. Znacznie lepiej poradzili sobie niebiescy notując wzrost oglądalności o 172 tysiące osób. SmackDown Live obejrzało 2,754 miliony osób, co jest ich najlepszym wynikiem od połowy kwietnia.