ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hulk Hogan nie wróci do WWE?

– W niedzielnym odcinku OBJECTified Hulk Hogan odpowiadał na pytania związane z jego zwolnieniem i czy wróci jeszcze do WWE.

WWE zerwało umowę z Hoganem w 2015 roku, gdy światło dzienne ujrzały jego sextaśmy, w których obrażał również partnera swojej córki.

Hogan od tego czasu przeprosił za obraźliwe słowa skierowane w kierunku chłopaka swojej córki. Nie pojawiał się również w żadnym publicznym programie od czasu incydentu. Dodał, że ciężko żyje mu się z faktem wymazania z historii przez federację.

Jest to dla mnie ciężki czas. Pracowałem na to wszystko około 40 lat i od tak wszystko znika.

WWE usunęło ze swojej strony praktycznie wszystko związane z Hulksterem. Już nie widnieje nawet jako Hall of Famer.

Od incydentu minęły ponad 2 lata. Ostatnio spekuluje się czy Hogan wróciłby do WWE i czy sama federacja chciałaby powrotu. Pewne jest to, że zebrałby bardzo pozytywną reakcję. Były mistrz WWE został zapytany o to, czy kiedykolwiek tam wróci. Odpowiedział: „Nie wiem”.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743