ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hulk Hogan nie wraca do WWE? Daniel Bryan o Harperze i więcej!

– Mówiło się o powrocie Hulka Hogana do WWE, lecz może do tego nie dojść ze względu na zakończenie problemów z Gawker.Według Fightful, WWE spotykało się z Hoganem w celu omówienia na jakich warunkach Hulkster miałby wrócić do WWE. WWE wyraziło chęć powrotu Hulka Hogana, ale sam Hogan może nie być już zainteresowany powrotem. Otrzymał 31 milionów odszkodowania i jest w bardzo dobrej sytuacji finansowej.

– Daniel Bryan udzielił wywiadu dla Fox Sports. Jednym z tematów był Luke Harper.

Uważam, że jest on osobą która zasługuje na więcej. Kiedy opuścił Wyatt Family fani zaczęli go doceniać, a jego walka z Ortonem była świetna.

Za każdym razem można zobaczyć jak dynamicznie się porusza mimo swoich gabarytów, publika go lubi i dużo tracimy na tym gdy nie występuje.

– Eric Bischoff wypowiedział się na temat powtarzania Money in the Bank Ladder Matchu kobiet. Uważa, że jest to zła decyzja.

Popełniłem wiele błędów w przeszłości. Człowiek uczy się na błędach i wyciąga wnioski. Jeśli się podbudowuje walkę na PPV, która się kończy nieczysto, to bez sensu jest powtarzać to w TV. To zabija jakiekolwiek oczekiwania na duże walki w przyszłości. Popełniałem ten błąd w przeszłości, zawsze wychodziło to źle.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552