ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hogan oraz dwa nowe pojedynki w karcie następnego RAW, Czy lokacja pierwszego show AEW to przypadek? oraz więcej!

– WWE ogłosiło garstkę informacji o następnym odcinku Monday Night RAW.

Federacja podała informację, że na Czerwonej Tygodniówce powróci Hulk Hogan. Legenda wrestlingu pojawi się na show, aby uczcić pamięć zmarłego niedawno WWE Hall of Famera „Meana” Gene Okerlunda. Będzie to pierwszy występ Hogana na RAW od 2015 roku. WWE ogłosiło również 2 nowe pojedynki które obejrzymy podczas show. Pierwszym będzie Elias vs Corbin. Na show jak dowiedzieliśmy się już podczas ostatniego odcinka RAW, zmierzą się The Revival vs Chad Gable & Bobby Roode o WWE Raw Tag Team Championship. Federacja ogłosiła, że walka ta odbędzie się w stypulacji Lumberjack Match.

– Jak się okazuje, data konferencji AEW Double or Nothing, która nakłada się na SmackDown LIVE, jest kompletnie przypadkowa. Jest to Jacksonville tylko i wyłącznie dlatego, że w tym mieście główną siedzibę ma AEW, a stadion TIAA Bank Field jest miejscem, gdzie drużyna Jackonville Jaguars gra na co dzień swoje mecze NFL (drużyna ta należy do Tony’ego Khana, głównego właściciela AEW). Bez względu na to czy SmackDown LIVE dbywałoby się w Jacksonville, miasto było jedynym wyborem na to show. W kwestii samej konferencji Double or Nothing, jak podają zagraniczne portale, AEW postarało się zabookować na show większość osób z NJPW – właściwie te które tylko mogło. Pojawiły się również pierwsze informacje na temat PPV Double or Nothing. Odbędzie się ono prawdopodobnie w Las Vegas w okolicach kwietnia. Aktualnie są podawane 2 lokacje,w których rzekomo show może się odbyć. Są to The T-Mobile Arena oraz MGM Grand Garden Arena.

– NJPW ogłosiło, że przyszłoroczne WrestleKingdom będziemy oglądać w innej formule. Show będzie trwało 2 dni, a nie jak dotychczas jeden. Gala odbędzie się 4 i 5 stycznia, klasycznie w Tokyo Dome. Federacja ogłosiła również lokację kolejnej edycji G1 Climax. Turniej odbędzie się w dniach 6 lipca-12 sierpnia w American Airlines Center w Dallas. Będzie to pierwszy raz, kiedy cały turniej odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Pozostając w temacie NJPW, Chris Jericho ogłosił, że nie opuszcza Japonii i skupi się teraz na Hiroshi Tanahashim i jego nowym tytule mistrzowskim, jakim jest IWGP Heavyweight Championship.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552