ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hogan menadżerem Velveteena? Współpraca WWE i NOAH, Big Cass i Enzo znowu w Tag Teamie?

– Jak się okazuje, współpraca Hulka Hogana i Velveteen Dreama jest możliwa. Na NXT TakeOver: Chicago Velveteen Dream co prawda przegrał z Ricochetem, ale po raz kolejny skradł serca fanów. Oprócz znakomitej walki uwagę widowni przykuł również strój 22-latka. Był on nawiązaniem do stroju Hulka Hogana. Sam Hulkster odniósł się do tego na Twitterze i zaproponował współpracę:

Gdy VelveteenMania zatrudni mnie jako swojego menadżera, będziemy wtedy mieli „całe złoto w stylu HollyWood”. Bracie. HollyWoodHHoganLife

– Dave Meltzer podaje, że WWE rozpoczęło współpracę z Pro Wrestling NOAH. Jako część ich umowy, Hideo Itami powróci do swojej byłej federacji na show 29 sierpnia. Będzie to pierwsza taka współpraca WWE z japońską federacją od dekad.

– F4WOnline.com donosi, że wiele niezależnych federacji już rozpoczęło starania o booking Enzo Amore i Big Cassa jako tag teamu. Największym problemem tego przedsięwzięcia wydaje się relacja tej dwójki, która przestała dogadywać się ze sobą.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778