ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hogan menadżerem Velveteena? Współpraca WWE i NOAH, Big Cass i Enzo znowu w Tag Teamie?

– Jak się okazuje, współpraca Hulka Hogana i Velveteen Dreama jest możliwa. Na NXT TakeOver: Chicago Velveteen Dream co prawda przegrał z Ricochetem, ale po raz kolejny skradł serca fanów. Oprócz znakomitej walki uwagę widowni przykuł również strój 22-latka. Był on nawiązaniem do stroju Hulka Hogana. Sam Hulkster odniósł się do tego na Twitterze i zaproponował współpracę:

Gdy VelveteenMania zatrudni mnie jako swojego menadżera, będziemy wtedy mieli „całe złoto w stylu HollyWood”. Bracie. HollyWoodHHoganLife

– Dave Meltzer podaje, że WWE rozpoczęło współpracę z Pro Wrestling NOAH. Jako część ich umowy, Hideo Itami powróci do swojej byłej federacji na show 29 sierpnia. Będzie to pierwsza taka współpraca WWE z japońską federacją od dekad.

– F4WOnline.com donosi, że wiele niezależnych federacji już rozpoczęło starania o booking Enzo Amore i Big Cassa jako tag teamu. Największym problemem tego przedsięwzięcia wydaje się relacja tej dwójki, która przestała dogadywać się ze sobą.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552