ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hof 2015, Powód opuszczenia RAW przez Lesnara oraz więcej

WWE-Hall-of-Fame-logo
– WWE niedawno zmieniło pewien pomysł odnośnie wprowadzenia legendy do Hall of Fame 2015.

W tym roku do Hall of Fame 2015 miał zostać wprowadzony Ray „The Crippler” Stevens, jednak federacja postanowiła przenieść jego wprowadzenie na inny rok. Pomysł na wprowadzenie Stevensa do HoF forsował inny Hall of Famer, Pat Patterson. Według Pattersona, The Crippler powinien być wprowadzony w tym roku ze względu na jego historię związaną z Bay Area (Region w którym znajduje się San Francisco), gdzie odbędzie się najbliższa WrestleMania 31. Zmiana tego pomysłu może oznaczać, że plany na tegoroczną edycję Hall of Fame zostały zakończone.

– Będąc przy temacie HoF 2015 to pojawiła się informacje, że Kevin Nash ma być wprowadzony jako „Big Daddy Cool” Diesel. Głównym powodem takiej decyzji jest fakt, iż WWE posiada prawo do tego ring name’u. Obecnie nadal w planach jest, aby Shawn Michaels wprowadził Diesela do HoF.

– Spekuluje się, że powodem opuszczenia RAW przez Lesnara była niezgodność z Vincem McMahonem w negocjowaniu nowego kontraktu obecnego WWE World Heavyweight Championa. Głównym powodem niezgody była oferta warunków nowej umowy od WWE. Obecne i przyszłe plany włodarzy WWE nie były częścią problemu pomiędzy Lesnarem a McMahonem. Dodatkowo informacja o tym, że Lesnar przyleciał na RAW swoim prywatnym samolotem jest nieprawdziwa. Zgodnie z obecną umową z WWE, federacja wysyła swój samolot, jeśli będzie potrzebowała Lesnara.

– Zgodnie z tym co na swoim Twitterze napisał Alex Riley, to zawodnik chce wziąć udział w 30-osobowym Andre the Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 31:
https://twitter.com/AlexRileyWWE/status/570234674364227584

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552