WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hideo Itami na temat powrotu do Japonii, Nowy theme song Killiana Daina, Lilian Garcia w NXT

– W ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące powrotu Hideo Itamiego do Japonii.

WWE podchwyciło temat i opublikowało film, w którym reporterka NXT pyta o to byłego pretendenta do tytułu. Przypomijmy, że kontrakt Hideo Itamiego z WWE powoli dobiega końca.

Japończyk zaprzeczył tym doniesieniom, twierdząc, że jedna porażka niczego nie zmienia i że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

– Lilian Garcia powróciła do WWE. Konferansjerka pojawiła się na live evencie NXT w Leeds w Anglii, gdzie zaśpiewała hymn Wielkiej Brytanii „God Save the Queen”. Wykonanie możecie obejrzeć poniżej:

– Killian Dain ma własny theme song o nazwie „Beast of Belfast”. Członek Sanity w wyemitowanym dzisiaj odcinku NXT pokonał w Main Evencie No Way Jose – był to debiut tego utworu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743