ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hideo Itami będzie występować na 205 Live? WWE potwierdza zwolnienie Jacka Swaggera, Dlaczego Kane nie pojawiał się w WWE TV

– Jak wspominaliśmy wcześniej, Hideo Itami powrócił po kontuzji podczas Live Eventu NXT w Orlando. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jakie WWE ma plany wobec Itamiego, który od czasu podpisania kontraktu z federacją bardzo często był kontuzjowany.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyraził swoje zdanie o Itamim. Uważa, że najbardziej odpowiednie dla niego byłyby występy na 205 Live, ze względu na dużą ilość gwiazd na RAW i SmackDown Live.

– Od około dwóch tygodni mówiło się o tym, że Jack Swagger poprosił o zwolnienie z WWE. Dziś WWE wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie, Jack Swagger został zwolniony z WWE. Federacja życzy mu sukcesów w dalszej karierze.

– W ostatnim czasie Kane nie pojawiał się na SmackDown Live. Jest to spowodowane tym, że poprosił o trochę czasu wolnego.

Kane zmaga się z kontuzjami, ale potrzebuje czasu na start w wyborach na burmistrza Knox County. Kontrakt Kane’a z WWE opiewa na 905 000 $ rocznie wraz z lotami pierwszą klasą, samolotem i zakwaterowaniem. Kontrakt ten wygasa w 2018 roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552