ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Heyman chce zwycięstwa Joe na SummerSlam, Czy Nakamura poniesie konsekwencje? Oglądalność RAW i SmackDown

– Justin Barrasso z SI.com podaje, że powrót Brocka Lesnara do UFC można określić jako „bliski”, mimo że jego kontrakt z WWE wygasa wiosną 2018 roku. Barrasso dodaje również, że Paul Heyman próbuje przekonywać na zapleczu oficjeli do tego, aby Samoa Joe zdobył Universal Title na SummerSlam. To pozwoliłoby Lesnarowi wznowić trening na jego powrót do UFC. Co ciekawe, powodem dla którego WWE miałoby zrobić Fatal 4-Way, ma być ochrona Brocka Lesnara przed różnymi urazami. Wciąż jednak nie jest potwierdzona przyszłość aktualnego mistrza Universal, gdyż jest on zapowiadany na galę No Mercy, która odbędzie się 24 września w Los Angeles.

– Bully Ray, znany również jako Bubba Ray Dudley, skomentował starcie Johna Ceny z Shinsuke Nakamurą z ostatniego SmackDown Live. Dave Lagreca z Busted Open spytał go o sytuację z nieudanym lądowaniem Ceny podczas wykonywania Inverted Suplexu:

Nie sądzę, aby ktokolwiek musiał rozmawiać z Nakamurą, ponieważ jak zauważyłeś po meczu, Nakamura poczekał na Cenę i powiedział „Przepraszam”, na co John spojrzał na niego i odpowiedział „Nie masz za co przepraszać”. Jeśli jest jedna rzecz, którą rozumieją wszyscy wrestlerzy, to jest to ryzyko, które podejmujemy w ringu i dobrze wiemy, że wszystko może się stać. Staramy się zminimalizować ryzyko. John nie chce, aby Nakamura czuł się źle , on wie jaki push czeka na Nakamurę. John nie chce, aby Nakamura wątpił w siebie, bo wie gdzie Nakamura pójdzie. Wydaje mi się, że to co powiedziałem dobrze opisuje sytuację Nakamury. Gwarantuję ci, że jeśli znów się spotkają, John o tym zapomni, żadna wielka sprawa, wszystko dobrze, wątpię, żeby przez to popsuły się między nimi relacje.

– Zarówno RAW jak i SmackDown Live zaliczyły wzrost oglądalności w tym tygodniu. Czerwona Tygodniówka zanotowała najlepszy wynik od trzech miesięcy i przyciągnęła przed telewizory 3,163 miliona odbiorców. Był to również najczęściej oglądany program poniedziałkowego wieczoru. SmackDown Live było natomiast trzecim najchętniej oglądanym programem, jednak zajęło pierwsze miejsce w przedziale wiekowym 18-49 notując wynik 2,569 miliona widzów. W zeszłym tygodniu było ich o 35 tysięcy mniej.