ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hell OUT of a Cell? Matt Hardy wydaje kolejne WOKEN promo, Live Eventy NXT odwołane, Zwyciężczyni Mae Young Classic nie dostanie pasa kobiet NXT


– Mecz o WWE Championship nie w klatce? Cóż, chyba tak…

Jak było to zapowiedziane na wtorkowym SmackDown, Jinder Mahal będzie bronił tytułu przeciwko Shinsuke Nakamurze już na Hell in a Cell. Haczyk jednak tkwi w tym, że mecz nie jest reklamowany jako mający mieć miejsce w ikonicznej klatce.


– Wygląda na to, że Matt Hardy coś szykuje. Jak pisaliśmy ostatnio, bracia Hardy wydali promo przed meczem Jeffa o pas Interkontynentalny. W tamtejszym promo dało się wyraźnie zauważyć nawiązania do gimmicku Broken, lub jak prawdopodobnie bookuje to WWE – Woken. Dzisiaj w nocy Matt dał nam kolejną wiadomość, że coś jest na rzeczy. Chce by fani „Nakarmili go energią”. Co to może znaczyć? Tego jeszcze nie wiemy, jednak najpewniej przekonamy się już niedługo.


– WWE zapowiedziało dzisiaj, że Live Eventy NXT, które miały odbyć się na Florydzie zostają przesunięte w związku z huraganem Irma. Oto co ogłoszono:

W związku z nadciągającym huraganem Irma oraz stanem Floryda pod ewakuacją, 4 nadchodzące Live Eventy NXT zostają przesunięte na późniejszy termin.


– Jak można było zobaczyć na środowym NXT, Asuka oddała swój tytuł w związku z kontuzją. Dave Meltzer we wczorajszej audycji Wrestling Observer Radio powiedział, że szanse, by zwyciężczyni MYC dostała NXT Women’s Championship są znikome, gdyż William Regal ma się „namyślić” w ciągu kilku następnych tygodni co zrobić dalej z pasem. Meltzer wspomniał również, że były co do tego plany, jednak na chwilę obecną wątpi, by tak miało się stać.