ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Heel turn zawodnika AEW podczas Fyter Fest, Kolejny pojedynek na All Out? Oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z gali Fyter Fest.

Podczas zeszłonocnego Fyter Fest, Cody Rhodes zmierzył się z Darbym Allinem. Pojedynek zakończył się remisem po tym jak został przekroczony limit 20 minut. Po walce w ringu pojawił się Shawn Spears, który zaatakował krzesłem Rhodesa.

Spears po całym zajściu uciekł z areny przez trybuny zostawiając krwawiącego Cody’ego w ringu. Zdaniem przedstawicieli All Elite Wrestling, Cody nie doznał wstrząśnienia, jednakże założono zawodnikowi 12 szwów na głowę:

Prezydent AEW, Tony Khan po gali powiedział mediom, że samo uderzenie krzesłem było planowane, jednakże coś poszło nie tak i Rhodes przy tym ucierpiał. Khan oznajmił, że natychmiastowo wezwano ekipę medyczną

Wszystko wskazuje na to, że motywem ataku Spersa były słowa wypowiedziane przez Cody’ego w drugim epizodzie Road to Fyter Fest. A o to słowa Rhodesa:

Mógłby potencjalnie zostać zawodnikiem/trenerem, ostatecznie trenerem. Świetny dla młodych zawodników, ma smykałkę do tego. Użyteczny facet, dobry pracownik, jednak nie gwiazda.

Dodatkowo przez wczorajszy atak wiele wskazuje na to, że na All Out zobaczymy walkę Shawna Spearsa z Codym Rhodesem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783