ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Heel turn Daniela Bryana, Goldust na stałe w 205 Live!

– Dave Meltzer podczas swojego ostatniego podcastu wspominał o możliwości heel turnu Daniela Bryana. Podczas ostatniego SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że podczas Royal Rumble AJ Styles będzie bronił Mistrzostwa WWE przeciwko Kevinowi Owensowi i Samiemu Zaynowi w handicap matchu. Jest to czynność do której przyzwyczaiły nas heelowe postacie.

Meltzer uważa, że jest to robione w celu zminimalizowania ilości osób, które mogłyby oglądać GM’a SmackDown Live poza WWE, czyli zmniejszenie jego popularności wśród osób oglądających tylko tę federację. Dla WWE byłoby to dobre ze strony biznesowej, dla innych federacji niekoniecznie.

– Podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW Goldust walczył razem z wrestlerami dywizji Cruiserweight, jak i 205 Live.

Dave Meltzer z Wrestling Observer mówił o jego aktualnym statusie. Jak wiadomo Goldust nie spełnia wymagań tej dywizji, ale został tam przeniesiony w celu promocji tego brandu. Oficjele WWE uważają, że jakakolwiek gwiazda z głównego rosteru pomogłaby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743