ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Harper poprosił o zwolnienie z WWE!

– Gdy mogło się wydawać, że wszystkie ciekawe informacje z dzisiejszego dnia znalazły się na naszej stronie i można w spokoju poczekać na SmackDown Live, szokujący wpis na Twitterze zamieścił Harper.

Bądź co bądź dość utytułowany wrestler, który na WrestleManii 35 powrócił do WWE po wielu miesiącach i został głośno powitany przez fanów podczas Andre the Giant Memorial Battle Royalu, przekazał wszystkim fanom, że chce odejść z federacji i poprosił ją o rozwiązanie kontraktu!

W ten wieczór poprosiłem o zwolnienie z WWE. Minione 6 lat było wspaniałą podróżą po całym świecie z dożywotnimi przyjaciółmi i rodziną. Jestem dumny mogąc powiedzieć, że dzieliłem ring z moimi współpracownikami.

Ta decyzja, jak trudna by nie była, wydaje się właściwa dla mnie i dla WWE. Moim celem na przyszłość jest kontynuowanie rozwoju jako zawodnik i osoba oraz ciągłe czynienie mojej rodziny dumną.

Dziękuję. Od szczytu do dna WWE. Dziękuję fanom za wieczne wsparcie. Dziękuję wam wszystkim.

WWE jak na razie nie opublikowało oficjalnego komunikatu o zwolnieniu Harpera, lecz skoro on sam tak otwarcie żegna się ze swoim pracodawcą, potwierdzenie rozwiązania kontraktu wydaje się kwestią godzin. Jeśli pojawią się aktualizacje w tej sprawie, niezwłocznie o nich napiszemy.


[ZOBACZ TEŻ: WWE MUSIAŁO ZMIENIĆ PLANY NA RAW – DLACZEGO EC3 ZOSTAŁ POBITY PRZEZ STROWMANA?]


 

Tags:
Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778