ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hall of Famer o przyszłości CM Punka, Generalny Manager poza WWE oraz więcej!

– WWE Hall of Famer Booker T podczas swojego autorskiego podcastu poruszył temat CM Punka.

Uważa, że Punk przegra swoją walkę z Jacksonem z dwóch powodów. Pierwszym jest to, że przeciwnik byłego mistrza WWE ma więcej doświadczenia w profesjonalnym MMA. Drugim powodem jest wiek zawodników, Punk ma 39 lat, Jackson 33. Booker T twierdzi też, iż Punk powróci do pro-wrestlingu podczas gali „All In”, dołączając do Cody’ego Rhodesa oraz The Young Bucks. Warto dodać, że Punk oraz Jackson posiadają identyczny rekord walk w UFC, czyli 0 wygranych, 1 porażka. Obydwaj zawodnicy przegrali również walkę z tym samym zawodnikiem – Mickey’em Gallem.

– Jak informuje Dave Meltzer z „The Pro Wrestling Observer”, Generalny Manager NXT William Regal został odsunięty od pracy przy programach WWE. Przyczyną są jego problemy zdrowotne, których objawy pojawiły się jeszcze w kwietniu przed WrestleManią. Na razie nie wiadomo nic więcej. Będziemy Was informować na bieżąco.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało kolejny materiał z serii „WWE Formerly Known As”. Najnowszy odcinek dotyczy Luke’a Harpera. Opowiada tam o występach na scenie niezależnej jako „Brodie Lee” oraz drodze, którą przebył aby stać się „Bludgeon Brotherem” i mistrzem Tag Team SmackDown LIVE:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778