ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hall of Famer na SmackDown 1000!

– SmackDown 1000, które zobaczymy 23 października zbliża się wielkimi krokami.Będzie to duża celebracja na Niebieskiej Tygodniówce, na której pojawią się również gwiazdy z przeszłości.

PWInsider donosi, że Edge pojawi się na show. Na ten moment nie wiadomo jaką rolę odegra, ale możemy być pewni czegoś interesującego.

Dzięki podcastowi „Pod of Awesomeness” zainteresowanie nie spadło i fani nadal chcą zobaczyć byłego mistrza WWE. Edge był również częścią wielu ikonicznych momentów SmackDown, więc bardzo możliwe, że WWE chętnie do tego wróci podczas urodzinowego show.

WWE chciało też, żeby na gali pojawił się The Rock, ale The Great One obecnie jest na planie filmowym i nie wiadomo czy się pojawi. Na obecny moment możemy być niemal pewni, że będzie tam Edge.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778