ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Hall of Famer będzie na SmackDown Live, Specjalny live event WWE i więcej!

– WWE Hall of Famer Shawn Michaels zapowiedział, że oprócz pojawienia się na poniedziałkowym RAW, Reunion w Tampie zagości także na wtorkowym SmackDown Live, które odbędzie się w Miami.

HBK dołączy do Toma Phillipsa, Corey’a Gravesa i Byron Saxtona, którzy na co dzień komentują Niebieską Tygodniówkę i wraz z nimi będzie relacjonował przebieg najbliższego epizodu SmackDown Live. Na razie nie wiadomo czy będzie to stała zmiana, czy też Michaels zanotuje tylko jednokrotny występ.

Shawn Michaels ma już za sobą przeszłość komentatora. HBK komentował już kiedyś epizody RAW w latach 1994-1995 oraz kilka odcinków Czerwonej Tygodniówki w 1998 roku.

Miałem wiele… ahem… świetnych chwil na Monday Night RAW, ale teraz nie będę jedynie na RAW Reunion, żeby zobaczyć starych znajomych, HBK dołączy do komentatorów już w ten wtorek podczas SmackDown Live. #Ćwiczyłem

– WWE zapowiedziało specjalny live event, który będzie transmitowany na WWE Network. Gala nosi nazwę SmackVille i odbędzie się 27 lipca w Nashville. Na gali zapowiedziane zostały dwa pojedynki. Będą to Triple Threat o mistrzostwo WWE, w którym Kofi Kingston będzie bronił tytułu przeciwko Dolphowi Zigglerowi i Samoa Joe oraz rewanż o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Shinsuke Nakamurą a Finnem Balorem. Oprócz tego na gali swój koncert będzie mieć Elias. Nieoficjalnie mówi się o tym, że SmackVille jest odpowiedzią na ogłoszenie AEW o tym, że CM Punk pojawi się na Starrcast III, o czym w kolejnych newsach.

– WWE zapowiedziało dwie kolejne legendy, które wystąpią na RAW Reunion. Tym razem są to dwie byłe mistrzynie kobiet. Mowa o Candice Michelle i Melinie. Przypomnijmy, że WWE promuje nadchodzące RAW Reunion jako największe RAW tego typu w historii. Wcześniej zapowiedziani zostali: DX (bez Billy’ego Gunna), Hulk Hogan, „Stone Cold” Steve Austin, Scott Hall, Kevin Nash, Ric Flair, Kurt Angle, Booker T, Mick Foley, Mark Henry, Christian, D-Von Dudley, Eric Bischoff, Gerlad Brisco, Hurricane Helms, Jerry Lawler, Jimmy Hart, Pat Patterson, Santino Marella, Ron Simmons, Rikishi, Sgt. Slaughter, Sid Vicious, Boogeyman, Godfather, Alundra Blayze, Lillian Garcia.

– 4 rekordy, które zostały ustanowione przez Kofiego Kingstona:

https://www.youtube.com/5dZNFvULH2k

– Drake Maverick, który poszukuje R-Trutha na Comic Con w San Diego:

https://www.youtube.com/1Nl4LViJrnE

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552