ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy WWE wspierają ofiary pożarów, Seth Rollins przygotowuje się do powrotu i więcej!

Breeze-Owens-600x350

– Jak możemy przeczytać w poniższym wpisie z Twittera Kevina Owensa, on i Tyler Breeze dołączyli do kampanii GoFoundMe, która niesie pomoc ofiarom z Fort McMurray w Kanadzie.

Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe, naprawdę to doceniam! Chciałbym jeszcze, abyście pomogli mi w tym: gofundme.com/22vqm7w

SethRollinsWWETitle

– Brute Strength udostępnili nagranie z treningu Seth’a Rollinsa, który przygotowuje się do swojego powrotu do WWE. Brute Strength mają swoją siedzibę w Los Angeles.

– Na Instagramie pojawił się filmik z udziałem innego zawodnika, który także planuje powrót. Mowa tutaj oczywiście o Johnie Cena. Zobaczymy go w WWE już 30 maja:

– Kalisto i Sasha Banks, którzy znani są z bycia ogromnymi fanami Eddiego Guerrero odwiedzili mur upamiętniający zawodnika w jego rodzinnym mieście Las Cruces przed tamtejszym live eventem:

– Charlotte, Sasha Banks i Becky Lynch znalazły się w najnowszym Canvas 2 Canvas:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778