ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy WWE poirytowane zachowaniem Brocka Lesnara, Zmiana na plakacie promującym WrestleManię 35, Ronda Rousey i jej przygotowania do walki z Charlotte

– RAW Women Champion – Ronda Rousey zrobiła krótkie Q&A na swoim kanale YouTube przygotowując się na dzisiejsze spotkanie z Charlotte Flair na Survivor Series.

Rousey powiedziała, że ​​jest gotowa, ale wolałaby zdobyć więcej doświadczeniaz zanim spotka się z Flair.

Gdyby to była moja preferencja, prawdopodobnie wybrałabym czas na zdobycie większego doświadczenia i bardziej rozwiniętych umiejętności w ringu, zanim miałabym okazję podzielić się nimi z kimś takim jak Charlotte Flair. Ale wiesz, możliwości nadchodzą, a gdy nadejdą, ja jestem gotowa je wykorzystać, już wcześniej udało mi się zrobić coś bardziej szalonego, a od pierwszego dnia w WWE wrzucono mnie na głęboką wodę i jeszcze nie utonęłam. Na mój własny sposób będę robiła wszystko, co w mojej mocy, aby przewyższać oczekiwania.

 

– Daniel Bryan zdobył WWE Championship od AJ Stylesa w ubiegłym tygodniu na odcinku Smackdown. Bryan nie tylko wygrał tytuł, ale także niespodziewanie przeszedł heel turn. Bryan wykonał na Stylesie Low Blow gdy sędzia nie patrzył, a także zaatakował go po walce. Po tym ataku WWE zmieniło swój plakat promujący WrestleManię 35.

Oto porównanie plakatów:

 

 

– Okazuje się, że Nia Jax nie jest jedyną gwiazdą WWE, która spotyka się z nieprzyjemnymi opiniami za kulisami WWE po incydencie mającym miejsce na Monday Night Raw. Według Dave’a Meltzera, w najnowszym wydaniu biuletynu Wrestling Observer, za kulisami jest obecnie wiele osób, które są sfrustrowane zachowaniem Brocka Lesnara. Meltzer mówi, że usłyszał to od kilku zapaśników, którzy również narzekają na postępowanie Brocka. Konkretnie skargi dotyczyły tego, jak niebezpieczne i lekkomyślne było wykonanie przez Lesnara German Suplex na Sunilu Singhu na ostatnim odcinku Monday Night Raw. Dla tych, którzy to przegapili, Sunil niefortunnie wylądował na szyi, ale na szczęście wszystko jest w porządku. Frustracja wynika z poczucia, że ​​Brock jest chroniony w WWE i może robić co tylko zechce. Meltzer mówi, że aktualnie na backstage’u można usłyszeć więcej złych opinii na temat Lesnara niż Nii Jax.