ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy WWE o SuperBowl 49, Początek dwóch storyline’ów na dzisiejszym RAW? Oraz więcej.

new-raw

– Pojawiły się pogłoski iż na dzisiejszym RAW ma dojść do rozpoczęcia dwóch storyline’ów, które swój finał mają mieć na WM 31.
Pierwszym z nich jest starcie na linii Bryan vs. Ziggler. Drugim jest feud- Bray Waytt vs. The Undertaker. Według pierwotnych planów pierwsze starcie ma być przyjacielskim pojedynkiem, więc heelturn Bryana bądź Zigglera odpada. Co do drugiego pojedynku to promo Bray’a z ostatniego SmackDown sugeruj, że zacznie on program z grabarzem.

– SuperBowl jest jedną z największych imprez sportowych w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć gwiazd WWE. Poniżej wpisy z Twittera gwiazd oraz federacji WWE o wczorajszym SuperBowl:

JBL o wczorajszym występie Katy Perry oraz o samym meczu:

Daniel Bryan o wyniku meczu:

Gratulacje zwycięzcom od Johna Ceny:

– Syn Animala z Road Warriors, James Laurinaitis udzielił ostatnio wywiadu w którym odniósł się do feralnego promo The Ascension. Stwierdził iż gdyby Hawk żył to jego ojciec mógłby wrócić do WWE i rozpocząć program z The Ascension.

– Na zapleczu Live Eventu w Edmonton obecny był syn Chrisa Benoita, David Benoit. Chris Jericho na swoim twitterze za pomocą opcji „przekaż dalej” udostępnił zdjęcie z synem Benoita (Po lewej stronie):

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556