ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy WWE niezadowolone z powodu przymusu występowania w święta, Więcej informacji na temat odejścia Mauro Ranallo z SmackDown Live i więcej!

– Wrestling Observer Newsletter donosi, że wśród gwiazd narasta coraz większe niezadowolenie z przymusu walczenia podczas świąt.Przeważnie te show są nagrywane wcześniej i WWE pozwala zawodnikom spędzić czas świąt z rodziną. Jak się okazuje najbardziej frustrującym faktem jest to, że dzień po świętach muszą się stawić w arenie wczesnym popołudniem. Z tego powodu muszą opuścić Wigilię wcześniej żeby zdążyć na samolot.

– Dave Meltzer poinformował, że to nie JBL był głównym powodem odejścia Mauro Ranallo z WWE. Okazuje się, że to współpraca z Vince’em McMahonem była głównym powodem odejścia.

Mówi się, że JBL był gwoździem do trumny w sprawie odejścia obecnego komentatora NXT. Wartym odnotowania jest fakt, że to niektóre zdania skierowane do Mauro spowodowały jego złe samopoczucie.

Od teraz Mauro Ranallo nie będzie musiał współpracować z McMahonem, za to będzie współpracować z Michaelem Cole’em i Triple H.

– Bobby Roode udzielił ostatnio wywiadu dla The Peter Borough Examiner. Wypowiedział się w nim o utracie pasji podczas pobytu w TNA, o kolegach w NXT i ulubionym wejściu.

Szczerze mówiąc, gdy byłem w TNA straciłem pasję. Wcześniej wrestling był rzeczą z którą się budziłem i zasypiałem. Teraz już tego nie czuję jak kiedyś…

To było dla mnie intrygujące gdy zobaczyłem jak sobie tu radzi Samoa Joe. Nie było innej rzeczy jaką chciałem robić w życiu i gdy zobaczyłem, że jest szansa żeby pójść do NXT, to z tego skorzystałem.

Moim ulubionym wejściem jest to z TakeOver Toronto. Bardzo mi się podobał chór złożony z ponad 80 osób. Do tego było to w moim rodzinnym mieście.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556