ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy wspierają Rybacka, Sin Cara zdemaskowany, Bobbby Heenan w szpitalu!

bobby-heenan-750x340-1456773087

– Bez wątpienia najgorętszym obecnie tematem w świecie wrestlingu jest konflikt na linii Ryback – WWE, w którym „The Big Guy” oskarża federacje o niesprawiedliwe wypłaty dla zawodników. Po więcej wiadomości w tym temacie odsyłamy tutaj.

Z pewnością wielu wrestlerów zgadza się z Rybackiem we wcześniej wspomnianej kwestii jednakże jak do tej pory jedynie jedna osoba pracująca dla WWE publicznie wsparła byłego mistrza interkontynentalnego. Jest nią Cameron:

Z Rybackiem zgodził się również Cage, pracujący obecnie dla Lucha Underground:

– Podczas swojego meczu przeciwko Baronowi Corbinowi na nagraniach Main Eventu – Sin Cara przypadkiem pozbawiony został na pewien czas maski, która od razu po zsunięciu została z powrotem nałożona na głowę przez swojego właściciela.

– Hall of Famer WWE i jeden z najpopularniejszych menadżerów w historii wrestlingu – Bobby „The Brain” Heenan doświadczył wczorajszego ranka wylewu, przez co zostanie w szpitalu na kilka dni. Jemu zdrowiu nie zagraża jednak nic poważnego. O całym wydarzeniu za pomocą Twittera poinformował Gene Okerlund:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552