ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazdy odchodzą ze scen niezależnych – możliwe, że pojawią się na Royal Rumble! oraz Matt Hardy publikuje kolejny „Woken” film na YouTube


– Royal Rumble coraz bliżej i cała masa gwiazd sceny niezależnej zaczyna odchodzić od swoich federacji. To nie może być zbieg okoliczności.
Hanson z War Machine wygłosił ostatnio promo na Chaotic Wrestling, żegnając się z fanami i sceną niezależną. Od ponad miesiąca krążą plotki, że Hanson i Raymond Rowe są w trakcie zawiązywania kontraktu z WWE. W ostatnim promo, Hanson hucznie pożegnał się z fanami i CAŁĄ sceną niezależną, co może świadczyć o tym, że już niedługo zobaczymy War Machine w WWE!
Hanson i Rowe najprawdopodobniej będą kontynuować swoje kariery w NXT.


Kolejne odejście bardzo znanej gwiazdy z TNA/Impact/GFW. Ethan Carter III’rd wziął dziś udział w meczu „Feast or Fired” i otrzymał walizkę zwalniającą. Dla tych, którzy się zastanawiali, EC3 jest już legalnie zwolniony. Kontrakt Cartera wygasa przed następnym tapingiem, a sam EC3 nie chciał go przedłużyć. Cały zabieg miał na celu logiczne dla storyline’u pozbycie się Ethana z federacji. Pojawiły się zatem plotki, że EC3 ma zamiar wrócić do WWE, lecz póki co, nie wyciekły żadne konkrety.


Wiadomość o zbliżającym transferze Ricocheta do WWE krąży już od jakiegoś czasu po internecie, a ubiegłej nocy 29-latek potwierdził, że opuści niezależną scenę, wygłaszając pożegnalne promo na ostatnim show PWG. Ricochet, znany również jako Prince Puma, wygłosił mowę po ciężkim pojedynku z Chuckiem Taylorem. Fani wyłapali, że po meczu Chuckie T po cichu powiedział do Ricocheta „Baw się dobrze na tym 205, draniu”, co może potwierdzać teorię o jego przejściu do WWE. Po całym promo, cały roster Pro Wrestling Guerilla wyszedł pożegnać się z high-fly’erem.

– Matt Hardy opublikował niedawno nowy film na swoim kanale YouTube z jego znanej posesji w Północnej Karolinie. Jest to pierwszy tego rodzaju film, odkąd WWE postanowiło przedstawić nam „Woken” Matta. Kilka dni temu Reby Hardy opublikowała na Instagramie film, w którym pokazano ujęcia filmowe w terenie, więc może to oznaczać, że niebawem zobaczymy kilka zabawnych rzeczy, które sprawiły, że „Broken” Matt był sensacją w 2016 roku. Przypominamy, że nad tym, jak „Woken” Matt jest przedstawiany w WWE, sam Matt ma znaczną kontrolę, dlatego cały storyline nie wydaje się jakby był pisany przez pisarzy WWE.

Miejmy nadzieję, że Vince McMahon pozwoli Hardy’emu przejąć jeszcze większą kontrolę nad fabułą feudu z Brayem Wyattem. Powyższy film to dobry pierwszy krok.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552