ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE zmienia swój ring name? John Cena gratuluje swojej dziewczynie oraz więcej!

Charlotte_bio

– Wygląda na to, że WWE wprowadza drobne zmiany w imieniu pewnej zawodniczki z głównego rosteru.

Mowa tutaj o byłej mistrzyni kobiet rosteru RAW, Charlotte. Federacja obecnie jest w procesie dodawania zawodniczce nazwiska jej ojca, Rica Flaira. Profil wrestlerki na stronie WWE.com oraz jej Twitter są już po tej kosmetycznej zmianie i widnieje tam Charlotte Flair.

Co ciekawe, w ciągu kilku ostatnich lat federacja skracała nazwy zawodników (Np. z Antonio Cesaro na Cesaro czy też z Big E Langston na samo Big E).

– Jak widzieliśmy na ostatnim SmackDown Live, Nikki Bella została kapitanem drużyny kobiet błękitnego rosteru na zbliżającej się gali Survivor Series 2016. John Cena, który prywatnie jest chłopakiem zawodniczki, za pośrednictwem Twittera pogratulował jej tego osiągnięcia. Dodatkowo zachęcił do obejrzenia dzisiejszego odcinka Total Bellas:

– Na sam koniec 10 momentów z ostatniego SmackDown Live:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783