ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE wystąpi w filmie, Zapowiedziany pojedynek w następnym odcinku Lucha Underground oraz więcej!

eva marie
– Internetowy portal Deadline opublikował artykuł z którego wynika, że obecna gwiazda WWE wystąpi w filmie z Nicolasem Cagem.

Wczoraj pojawiła się informacja, że Eve Maria wystąpi w filmie zatytułowanym „Inconceivable”. Aktualnie rola, którą odegra zawodniczka w tym filmie jest nieznana. W thrillerze oprócz powyższej dwójki wystąpią również Nicky Whelan oraz Faye Dunaway, a na krześle reżyserskim zasiądzie Jonathan Baker. Z oficjalnych informacji wynika, że WWE Studios nie jest w żadnym stopniu zaangażowane w ten projekt.
Zdjęcia do filmu ruszą już w Październiku tego roku. Warto zaznaczyć, że Eve Maria już 18 Września powróci ze swojego pierwszego zawieszenia za naruszenie Welness Policy.

– W następnym odcinku Lucha Underground czeka na nas pierwszy w historii Weapons of Mass Destruction Match pomiędzy Killshotem a Marty the Mothem.

– Poniżej fragment czwartego z siedmiu pojedynków pomiędzy Sheamusem a Cesaro, który miał miejsce podczas wczorajszego Live Eventu w Londynie:

– Na sam koniec filmik odnośnie twórcy Frog Splasha:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556