ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE wyrzucona z samolotu?

WWE Logo
– Pojawiła się informacja o tym, że zawodnik WWE został wyrzucony z samolotu, który miał polecieć do Meksyku.

Według użytkownika @StevenFnBell, Bo Dallas został wyrzucony z samolotu ze względu na jego stan trzeźwości. Jak poinformował użytkownik Twittera, Dallas zachowywał się nieznośnie na pokładzie samolotu, który miał polecieć z lotniska Dallas-Fort Worth do Meksyku. Jak pisał Steven, Bo w czasie rozmowy z żoną przez telefon zaczął głośno śpiewać piosenkę z „Króla Lwa”, a gdy pilot zwrócił mu na to uwagę zaczął go wyzywać. Przed opuszczeniem pokładu Dallas zdążył jeszcze obrazić pasażerów siedzących w samolocie. Dodatkowo miał nazwać Rollinsa „Kut**em”. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, jednakże wrestler nie został aresztowany. Bo Dallas miał dziś zaplanowany występ na Live Evencie WWE w Puebla w Meksyku. Przed wejściem na pokład samolotu, zawodnik był widziany w barze, gdzie pił wraz z The Usos oraz Charlotte.
Powyższa informacja nie jest wiarygodna ze względu na jej źródło, jednakże, jeśli pojawi się jakiś komentarz ze strony WWE odnośnie tej sprawy, to jak najszybciej poinformujemy Was o tym.
Poniżej Tweety odnośnie wyprowadzenia Dallasa z samolotu:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552