ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE ostrzega gwiazdy sceny niezależnej przed federacją Vince’a McMahona! Kiedy powróci Tye Dillinger?

– Jak podaje Wrestling Observer Newsletter, obecny zawodnik Ring of Honor został ostrzeżony przed przejściem do WWE przez obecnego zawodnika Błękitnego Brandu.

Rush, który niedawno podpisał pełnowymiarowy kontrakt z RoH, dostał ostrzeżenie od swojego bliskiego przyjaciela Andrade. Dodatkowo były mistrz NXT miał przestrzec również Dragon Lee przed zawitaniem do federacji Vince’a McMahona. Mówi się, że Lee tak jak i Rush niebawem zawita na stałe do RoH.

Jak podaje WON, WWE nie byłoby do śmiechu, gdyby włodarze poznali treść rady Andrade skierowaną do Rusha oraz Lee.

Andrade podpisał kontrakt z WWE w 2015 roku. Pod koniec 2017 roku został mistrzem NXT, a następnie przewijał się w kartach Żółtego Brandu aż do call-upu, który miał miejsce w kwietniu poprzedniego roku. Jego wygrana z Reyem Mysterio podczas ostatniego SmackDown Live może być początkiem pushu, który zawodnik miał otrzymać w tym roku.

– Zdaniem PWinsider, Tye Dillinger powinien niebawem powrócić na ring WWE. Zawodnik SmackDown Live w październiku zeszłego roku przeszedł operację ręki. Dużo wskazuje na to, że Dillinger powinien powrócić w ciągu najbliższych tygodni.

Oprócz Perfect Ten do WWE po kontuzjach w przeciągu najbliższych tygodni i miesięcy powrócą: Kevin Owens, Sami Zayn, Sin Cara, Fandango oraz The Bludgeon Brothers.