ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE kontuzjowana, 5-lecie debiutu The Wyatt Family oraz więcej!

– Wczoraj informowaliśmy o tym, że Fandango prawdopodobnie doznał kontuzji, która wyklucza go z walki na minimum 6 miesięcy. WWE potwierdziło uraz zawodnika i odniosło się do sprawy: „WWE.com has learned that Fandango has suffered a Left Labrum tear in his shoulder and will require surgery to fix the issue.”

WWE.com odkryło, że Fandango doznał urazu lewej łopatki w ramieniu i wymaga operacji, aby rozwiązać problem.

– Dokładnie 5 lat temu grupa The Wyatt Family zadebiutowała w głównym rosterze WWE. W oryginalny skład wchodzili Bray Wyatt, Luke Harper oraz Erick Rowan, jednak w ciągu 5 lat zagościli tam Braun Strowman, Randy Orton i Daniel Bryan. Warto przypomnieć osiągnięcia stajni wraz z solowymi tytułami zawodników (w czasie kiedy należeli do The Wyatt Family)

– WWE Championship – Bray Wyatt x1

– WWE SmackDown LIVE Tag Team Championship – Wyatt, Orton i Harper x1

– Royal Rumble (2017) – Randy Orton

– NXT Tag Team Championship – Harper i Rowan x1

WWE opublikował na Twitterze i swojej oficjalnej stronie film, ukazujący debiut grupy w głównym rosterze:

– Na Twitterze Braya Wyatta pojawiło się zdjęcie z udziałem jego, Brauna Strowmana i jego Tag Team partnera z WrestleManii – Nicholasa:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778