ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda WWE chce feudu z Johnem Ceną, Becky Lynch i jej cele, Statuetki Hall of Fame

– Busted Open Radio niedawno powitało w swoim studiu gwiazdę WWE – Eliasa.

W rozmowie zawodnik przyznał, że potrzebuje feudu z kimś pokroju The Undertakera czy Johna Ceny. WWE Hall of Famer – Bully Ray zapytał mężczyznę o to, kto aktualnie jest dla niego idealnym przeciwnikiem. ‚Drifter’ odpowiedział, że świetnym rozwiązaniem byłaby rywalizacja z Johnem Ceną czy ‚Dead Manem’.

Cóż, słuchaj. Może to zabrzmi nieco dziwnie, ale Elias jest charakterem, który ma do czynienia z masą różnych przeciwników, a moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie. Wiesz, ja nie mówię, że jedna rzecz jest lepsza od wielu, ale myślę, że mi pomogłaby taka wielka postać, jak John Cena… Taki feud z Johnem Ceną byłby fantastyczny. A rywalizacja z The Undertakerem to byłby klasyk. I wiem, że próbuję wkroczyć w sferę tych facetów, którzy w zasadzie mają legendarny status, rozumiem to, ale to jest coś, czego potrzebuję teraz, kiedy jestem w głównym rosterze. Tylko nie jestem pewien czy ktoś weźmie to pod uwagę ze względu na poziom, na jakim teraz się znajduję.

 

 

– WWE ogłosiło, że w tym tygodniu na WrestleMania 35 Axxess na Brooklynie zostanie ujawniona specjalna statuetka WWE Hall of Fame. Uroczystość odsłonięcia statuetki odbędzie się w czwartek. Brutus Beefcake dołączy do trzech innych Hall of Famerów – Stinga, Rica Flaira i Ricky’ego Steamboata. WWE zazwyczaj ujawnia brązowe statuetki Hall of Fame podczas Axxess każdego roku. W przeszłości statuetki były podobizną Rica Flaira, The Ultimate Warriora, Dusty’ego Rhodesa oraz Bruno Sammartino.

 

– Becky Lynch rozmawiała ostatnio z ‚Fanbyte’, aby promować niedzielne ‚winners take all’ – main eventową walkę na WrestleManiii 35, w której Becky stanie przeciwko mistrzyni RAW – Rondzie Rousey oraz mistrzyni SmackDown – Charlotte Flair. Prowadzący wywiad zauważył, że dzięki Lynch kobiece zapasy stały się fascynujące. Irlandka podziękowała i powiedziała, że ​​kiedy przyjechała do WWE NXT z Irlandii, jej celem było właśnie sprawienie, aby zapasy kobiet stanęły na szczycie zainteresowania.

Kiedy przyjechałam z Irlandii, aby zacząć przygodę z NXT, powiedziałam, że chcę sprawić, by zapasy kobiet były interesujące. Uwielbiam ten biznes. Uwielbiam go tak szalenie, że chcę, żeby ludzie go kochali tak samo, jak ja go kocham, a jeśli potrafię zainteresować ludzi – to dla mnie znaczy wszystko. To jest biznes, który kocham bardziej niż cokolwiek innego. To jest powód, dla którego opuściłam dom rodzinny, kiedy miałam 15 lat, spałam na kanapach, i żyłam za 30 dolarów za show, wiesz?

Jeśli chodzi o przydomek ‚The Man’ – Lynch powiedziała, że nie chodzi o płeć i o umniejszanie kobietom.

To sprawia, że ​​umysły ludzi eksplodują. Co jest zabawne… Wcale nie chodzi o płeć i nie chodzi o umniejszanie innym kobietom – byłam zwolenniczką zapaśnictwa kobiet od samego początku. Po prostu zawsze chciałam zmienić zasady gry, to właśnie starałam się robić i nadal to robię.

Lynch kontynuowała i powiedziała, że jej sukces polega bardziej na byciu sobą i nieustannym gonieniu za marzeniami. Zauważono, że jej sukces jest tak wyjątkowy, ponieważ pasuje do wielu przeżyć innych ludzi.

Chyba chodzi bardziej o bycie sobą i bycie nieustępliwym w pogoni za swoimi marzeniami. Nie pozwól, aby ktokolwiek był powodem, dla którego ogłupiasz się i robisz się mały, idź za tym czego chcesz, bez przeprosin.

 

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552