ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda RAW sfrustrowana! Paige chce ponownie zostać GMem! Plany odnośnie gali Elimination Chamber 2020!

– Jeden z byłych mistrzów WWE występujący obecnie w rosterze RAW dodał ciekawy wpis na swoim Twitterze.

Cedric Alexander, bo mowa tutaj właśnie o byłym WWE Cruiserweight championie, wyraził swoje niezadowolenie obecnym statusem w federacji pisząc krótko:

Dave Meltzer zaznaczył, że Alexander nie będzie zbytnio pokazywany w WWE TV, bo oficjele nie mają większych planów odnośnie jego postaci. Z kolei Paul Davis z Wrestlingnews.co dodaje, że aktualna sytuacja Cedrica nie jest spowodowana żadnym konfliktem zawodnika z zapleczem, a tym, że Vince aktualnie nie widzi w nim dużej gwiazdy. Co ciekawe niedawno Paul Heyman, który piastuje stanowisko Dyrektora Wykonawczego RAW miał plan, aby stopniowo wypromować postać Alexandera, jednakże te plany zniweczył Vince McMahon.

Na ostatnim RAW, Cedric Alexander przegrał z Angelem Garzą.

– Kontynuujemy przeglądanie Twittera gwiazd oraz osób powiązanych z WWE. Była managerka Kabuki Warriors, Paige poinformowała, że chciałaby powrócić jako Generalna Manager którejś z tygodniówek:

Była mistrzyni WWE Divas obecnie występuję w programie WWE Backstage emitowanym na FS1.

– Arena Wells Fargo Center, gdzie odbędzie się tegoroczne Elimination Chamber zareklamowała dwa pojedynki. Pierwszym z nich jest Elimination Chamber match o miano pretendenta o pas Universal, gdzie mieliby zmierzyć się ze sobą : Roman Reigns, King Baron Corbin, Robert Roode, Shinsuke Nakamura, Daniel Bryan oraz Braun Strowman. Drugą awizowaną walką jest starcie o pasy drużynowe Błękitnego brandu, gdzie The New Day mieliby zmierzyć się z The Mizem i Johnem Morrisonem. Pojedynki oraz ich składy mogą oczywiście ulec zmianie, bądź nawet się nie odbyć.