ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gwiazda NXT z nowym gimmickiem? Kiedy wróci Orton? Szczegóły odejścia Gabriela oraz więcej.

kalisto&sincara
– Sin Cara i Kalisto zostali odsunięci od tytułu mistrzów drużynowych NXT ze względu na plany oficjeli federacji dotyczący postaci Kalisto. Jak twierdzi MetsFan4Ever na Reddit, WWE ogląda się za jakimś zamaskowanym zawodnikiem, aby zapełnić lukę po odchodzącym Rey’u Mysterio. Jednakże oficjele NXT mają inny pomysł na Kalisto. Zawodnik NXT ma utracić maskę i zadebiutować w roli gejowskiego stylisty. Co do samego zawodnika, to podobno dobrze czułby się w tej roli a gimmick jest poważnie rozważany.

– Prawdopodobnie powrót Ortona w TV zobaczymy 16 Lutego na RAW, które odbędzie się w Orlando. To będzie ostatnie RAW przed galą Fast Lane. Mówi się, że za opóźnieniem powrotu Ortona stoją sami kreatywni.

– Justin Gabriel postanowił opuścić WWE w czasie trwania RAW przed galą Royal Rumble 2015. Gdy oficjele po raz kolejny nie mieli żadnego pomysłu na postać Justina, ten opuścił arenę po czym udał się na sky diving. Po kilku godzinach znów powrócił na arenę a gdy po raz kolejny dowiedział się o tym, iż nie ma żadnych planów co do jego postaci postanowił pożegnać się z federacją na stałe.

– Mandy Leon oraz „Moose” Quinn Ojinnaka są obecnie na celowniku WWE. Mandy, która obecnie nie ma podpisanego kontraktu z RoH, przechodziła w Styczniu tryout w WWE. Leon kilkakrotnie była jedną z Rosebuds, Adama Rose’a w poprzednich miesiącach. Ojinnaka ma zaplanowany try-out w niedalekiej przyszłości, po tym jak wiosną wygaśnie jego umowa z Roh.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556