ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Goldberg przeprasza fanów za walkę z Undertakerem

– W main evencie Super ShowDown Goldberg zmierzył się z Undertakerem. Niestety pojedynek weteranów nie obył się bez niebezpiecznych błędów.

Pierwszym z nich był kompletnie nieudany Jackhammer, przy którym Goldberg nie był w stanie utrzymać przeciwnika i obaj upadli na ring. Następnie Undertaker wykonał Tombstone Piledrivera w taki sposób, że głowa Goldberga uderzyła w matę. Walka zakończyła się przed czasem Chockeslamem, który nadszedł tuż po zepsutej próbie kontry Piledrivera – wrestlerzy znów nie utrzymali swojego ciężaru.

Okazuje się, że w trakcie walki Goldberg doznał wstrząsu mózgu. Informują o tym zagraniczne portale oraz sam zainteresowany.

Znokautowałem się i myślałem, że mogę dokończyć… kocham moich fanów… ale was zawiodłem. Wszyscy, którzy mają z tego powodu „przyjemność”… mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi

Do urazu Goldberga najprawdopodobniej doszło wtedy, gdy rozpędzony uderzył w narożnik ringu. Już przed walką krwawiło mu czoło przez cios w drzwi – niestety otwierające się do środka… Sytuację pogorszyć mógł jeszcze niebezpieczny Tombstone Pildedriver.

Jedną z osób czerpiących „przyjemność” z błędów Billa jest Matt Riddle. Zawodnik NXT, który za podobne komentarze został zablokowany przez Goldberga na Twitterze, nazwał Hall of Famera najgorszym wrestlerem w biznesie. Nagranie zostało skasowane, ale na koncie Matta można zobaczyć inne uszczypliwości.

Twitter Matta Riddle’a

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556