ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Goldberg powróci do ringu? Zwolnienia w NXT i więcej!

goldbergbio

– Były WCW Heavyweight Champion Bill Goldberg, udzielił w zeszły weekend wywiadu dla stacji FOX Sports.

Wywiad miał miejsce podczas wyścigu NASCAR w Bristol w stanie Tennessee. W czasie udzielenia wywiadu Goldberg powiedział, że zawalczy ponownie jako wrestler, dodał jednak, że może zapewnić, iż to nie będzie walka w federacji WWE:

„Mam zamiar wystąpić w profesjonalnym wrestlingu, ale nie będzie to występ dla WWE. Jeśli po raz ostatni założę swój wrestlingowy strój, a zamierzam to zrobić, to chcę, aby wszystko było zrobione wyłącznie przeze mnie.”

– WWE rozwiązało kontrakt rozwojowy z Brianem Reidem (W NXT znany jako Tony Briggs) oraz z C Denzelem Freemanem. Obaj w piątek na Twitterze zapowiedzieli, że rozstają się z rozwojówką WWE.

Freeman jest amatorskim zapaśnikiem z Uniwersytety Cumberlands. Trening w Performance Center rozpoczął w ubiegłym roku. Nigdy nie wystąpił na żywo przy publiczności:

Briggs podpisał kontrakt z WWE pod koniec 2013 roku. Rzadko występował na live eventach NXT oraz zaliczył dwa występy w TV przeciwko Baronowi Corbinowi. Briggs na Twitterze również podziękował WWE:
https://twitter.com/BriggsWWE/status/591720378776625153

https://twitter.com/BriggsWWE/status/591720407859916800

https://twitter.com/BriggsWWE/status/591720439099056128

Według PWInsider.com federacja zwolniła jeszcze trzy inne osoby z NXT. Dustin Mueller, Laszlo Vandracsek i Leyvonna Zakari również pożegnali się z WWE.

Mueller to kulturysta z Chicago, który kontrakt z WWE podpisał w ubiegłym roku. Przed dołączeniem do WWE nie miał żadnego doświadczenia z wrestlingiem. Występował kilka razy na live eventach jako ochroniarz.

Zakari to modelka i aktorka pochodząca z Kalifornii. Dołączyła do WWE w Kwietniu poprzedniego roku. Nie walczyła w ringu, jednak zapowiadała mecze na kilku live eventach NXT.

Urodzony na Węgrach Laszlo Vandracsek to były bobsleista amerykańskiej drużyny narodowej. WWE podpisało z nim kontrakt w zeszłym roku.

– Poniżej Top 10 WWE SmackDown Moments:

– SmackDown Fallout:

– A na koniec najnowszy epizod JBL & Renee Show:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552