ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Goldberg na dłużej w WWE, Śmierć byłego zawodnika WWE i więcej!

– Pojawiają się głosy, jakoby Goldberg miał na dłużej zostać w WWE.

Zwolennikiem pozostania Hall of Famera na dłużej ma być Paul Heyman, który widzi go na RAW w podobnej roli, jaką pełni Brock Lesnar, czyli pojawianie się jako ekskluzywna gwiazda. Nie wiadomo jednak jakie mogą być plany na byłego Universal Championa. Jedną z opcji mogłaby być druga walka z Dolphem Zigglerem, ale nie jest ona jeszcze aż tak pewna. Wszystko powinno się okazać za mniej więcej dwa tygodnie w okolicach draftu.

– Ze Stanów Zjednoczonych doszła do nas smutna informacja. W wieku 49 lat zmarł Rick Bognar, który był znany pod pseudonimem Razor Ramon. Nie należy go mylić ze Scottem Hallem, który również grał tę postać. Bognar występował pod tym pseudonimem po odejściu oryginalnego Ramona i oryginalnego Diesela (Kevin Nash) do WCW. Co ciekawe, jako fake Diesel występował Glenn Jacobs, znany wszystkim bardziej jako Kane. Panowie wspólnie raz zawalczyli o WWF Tag Team Championship, jednak nie zdobyli tytułów. Było to ich największe osiągnięcie. Bognar po rozstaniu się z WWE występował jeszcze przez kilka lat w New Japan Pro Wrestling.

– Walka Romana Reignsa z Rusevem o United States Championship z Hell in a Cell 2016:

– Top 10 niespodziewanych partnerów Romana Reignsa:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552