ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Głośny incydent z udziałem Big Cassa!

– Zeszłej nocy federacja WrestlePro organizowała pożegnalny mecz swojemu byłemu już właścicielowi, Patowi Buckowi.

Na gali oprócz pożegnalnej walki Bucka (rozpocznie pracę w WWE jako producent na zapleczu) niespodziewanie w Battle Royal matchu miał wystąpić Big Cass, znany teraz na scenie niezależnej jako CazXL. Zawodnik niestety nie uczestniczył w gali, a został usunięty z hali przez policję za serię dziwnych czynności, których dokonał. Jednego wieczora na zapleczu ex Cassidy oskarżył zawodników o kradzież swetra, spoliczkował Joeya Janele za incydent sprzed kilku tygodni podczas koncertu Blink-182. Na sam koniec Cass opluł byłego właściciela WrestlePro i popchnął go na ścianę. Ostatni czyn CazXL skończył się dla niego powaleniem na ziemię jednym ciosem przez Pata Bucka. Cała akcja zakończyła się wyprowadzeniem z hali byłego zawodnika WWE przez policję.
Aktualnie nie są znane przyczyny agresywnego i nieprofesjonalnego zachowania wrestlera, jednakże warto dodać, że w zeszłym miesiącu Cass udzielał wywiadu, w którym opowiadał o swoich problemach z alkoholem i depresją.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552