ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Geneza Elimination Chamber matchu

Do gali Elimination Chamber 2019 pozostało zaledwie kilka dni.

Następny przystanek na trasie zwanej „Drogą do WrestleManii” powoli się zbliża, a wraz z nim kolejne walki w „Brzuchu Bestii”. Nie da się ukryć, że sam Elimination Chamber match przez wielu fanów jest jednym z najbardziej oczekiwanych gimmick matchów w roku, oczywiście zaraz po Royal Rumble czy też Money in the Bank. W tym roku na Pay-Per-View o tej samej nazwie otrzymamy dwa EC matche. W pierwszym z nich będzie broniony pas WWE, natomiast w drugim poznamy pierwsze kobiece mistrzynie drużynowe.

Jednak, jak doszło do powstania tego unikalnego pojedynku? Kto jest twórcą „Więzienia Szatana”? Ile kosztuje oraz jak długo trwa budowa tak wielkiej konstrukcji? Na te oraz więcej pytań, postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym, krótkim materiale. Zapraszam do czytania!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783