ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gdzie pojawią się kolejne WWE Performance Center? Big E odnośnie skracania ring name’ów! Kolejny rekrut All Elite Wrestling oraz więcej!

– Niedawno Triple H udzielił wywiadu dla portalu The National.

COO WWE w czasie wywiadu wyjawił, gdzie w najbliższej przyszłości powstaną kolejne WWE PC:

Mogę Wam zdradzić, że WWE PC pojawi się w Indiach. Będzie Performance Center na Bliskim Wschodzie. PC prawdopodobnie powstanie również w Ameryce Łacińskiej. Będziemy starali się powtarzać ten proces na całym globie, w każdej części świata.

– Włodarze WWE po raz kolejny postanowili „uciąć” ring name kilku zawodnikom. Tym razem taki proces spotkał The Heavy Machinery i od teraz Otis Dozovic będzie nazywany po prostu Otisem a Tucker Knight, Tuckerem. Jeden z członków The New Day, Big E, za pośrednictwem swojego Twittera udzielił się na temat ostatnich „Cięć”:

Witajcie w klubie chłopcy. Pomyślcie pozytywnie: Sesje autografowe będą teraz zdecydowanie szybsze.

– All Elite Wrestling ujawniło kolejnego zawodnika, który podpisał z nimi kontrakt, a jest nim Jimmy Havoc:

Kolejne nazwiska, które zasilą roster AEW, pojawią się najpewniej już jutro, podczas kolejnego eventu informacyjnego zorganizowanego przez AEW. Według różnych plotek Cody wraz z Young Bucksami ogłoszą, że Kenny Omega dołączy do ich federacji.

Poniżej możecie obejrzeć drugi epizod „The Road to Double or Nothing”, gdzie możecie m.in usłyszeć promo Havoca:

Na koniec zawodnicy Błękitnego Rosteru zaskoczeni przez śnieżną zamieć:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778