ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Gallows i Anderson usunięci ze wszystkich Live Eventów, Kolejna gwiazda w drodze do WWE, Następny nominat do Warrior Award


– Od dłuższego czasu po internecie krążą plotki, że The Club nie są zadowoleni ze swojej pozycji w WWE i gdy ich kontrakt wygaśnie we wrześniu, najprawdopodobniej opuszczą federację.

Dzisiaj WWE usunęło Gallowsa i Andersona ze wszystkich kart na nadchodzące Live Eventy.
Jedna z plotek donosi, że Good Brothers odrzucili już jeden oferowany przez WWE kontrakt opiewający na kwotę 5 milionów dolarów! Minęło już parę tygodni od kiedy The Good Brothers ostatnim razem pojawili się na Live Evencie i tygodniówce. Nie oznacza to jednak, że przez czas oczekiwania na koniec ich kontraktu już ich nie zobaczymy. WWE nie jeden raz używało zawodników oczekujących na koniec kontraktu do podbicia pozycji nowych twarzy, lub żeby po prostu utrudnić tym zawodnikom szybki występ w innej federacji (klauzula 90 dni poza wizją).

Oprócz The Club, na koniec kontraktu oczekuje rownież Dean Ambrose (koniec kwietnia) oraz najprawdopodobniej The Usos, chociaż póki co ich plany są nieznane.


-Jak donosi PW Insider, była gwiazda Impact – DJZ (Michael Paris) podpisał kontrakt z WWE. Michael pozostawał niezakontraktowany od początku tego roku. Póki co data rozpoczęcia jego treningów w Performance Center jest nieznana.

DJZ jest dwukrotnym mistrzem X Division oraz jednokrotnie trzymał pas Impact Tag Teamów wraz z Andrew Everettem.

– WWE ogłosilo, że tegorocznym odbiorcą Warrior Award będzie Sue Aitchison.

Aitchison pracuje w WWE juz od 30 lat, a obecnie zajmuje posadę Starszego Menadżera do spraw Community Rellations. Jest to m.in. pomysłodawczyni współpracy WWE z fundacją Make-A-Wish oraz jedna z koordynatorek w „WrestleMania Reading Program”. Sue Aitchison została również wyróżniona do nagrody „Make-A-Wish’s Chris Greicius Award”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556