ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Fozzy znowu w trasie, Roman Reigns vs Goldberg na Summerslam? Zdjęcie Dolpha po 7-godzinnym seksie z Sunny

– Fozzy ogłosiło trasę koncertową na przełomie października i listopada.

Prawdopodobnie oznacza to, że Chris Jericho powróci do WWE najwcześniej na przełomie 2017 i 2018 roku. Y2J jest zapowiadany na live eventy w Japonii na przełomie czerwca i lipca, jednak nie ma planów na pojawienie się go na którejś z tygodniówek.

– W najbliższy poniedziałek Roman Reigns ma wygłosić specjalne oświadczenie dotyczące SummerSlam. Jak do tej pory bardzo dobrze chronione są informacje dotyczące szczegółów tego, co ma powiedzieć Big Dog, jednak w ostatnim czasie zaczęło pojawiać się coraz to więcej plotek, że chodzi o pojedynek z Goldbergiem. Kilka tygodni temu były mistrz Universal po raz kolejny mówił w jednym z wywiadów, że byłby zainteresowany walką z Romanem, coś więc może być na rzeczy. Na Twitterze pojawiła się również zapowiedź ogłoszenia opublikowana przez samego Romana Reignsa:


Nie każdemu spodoba się to co powiem, ale nie chcecie tego przegapić.

Mój teren. Moje zasady. #RAW #UrodzonyByRządzić

 

– WWE Hall of Famer, Tamara Lynn Sytch znana jako „Sunny”, udostępniła na Facebooku zdjęcie Dolpha Zigglera po ich 7-godzinnym stosunku płciowym, o którym informowaliśmy na początku maja. Do postu dodała także dopisek od siebie.

Proszę bardzo. Wszyscy wątpiliście w to, że spędziłam noc z Dolphem Zigglerem. Oto dowód. To jego zdjęcie, która zrobiłam w MOIM łóżku w MOIM hotelu tuż przed wyjściem na lotnisko z rana po naszych 7-godzinnych igraszkach. To e-mail, który wysłałam komuś bliskiemu po zdarzeniu….. więc wy, bando szui chcecie nazywać mnie kłamcą? Pierdolcie się. Oto on z jego słynnymi kędzierzawymi włoskami….