ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Flair nowym sędzią w Tough Enough?, Stephen Amell vs Stardust, Wywiad z Danielem Bryanem

ric-flair-620x400

– Po tym gdy Hulk Hogan został zwolniony z WWE oczywiste jest, iż nie będzie mógł on już występować w Tough Enough jako sędzia i ktoś musi go zastąpić. 

Mimo, że nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja to najprawdopodobniej Hogan zastąpiony zostanie przez Rica Flaira.

Najnowszy odcinek Tough Enough będzie transmitowany na żywo już we wtorek, tak więc decyzja na temat zastępstwa Hulkstera powinna zostać ogłoszona już niedługo.

– WWE postanowiło wznowić ostatnio konflikt na linii Stardust – Stephen Amell(czyli tytułowy bohater serialu „Arrow”), który przerwany został jakiś czas temu przez nieobecność Cody’ego Rhodesa w WWE, spowodowaną śmiercią Jego Ojca – Dusty’ego.

Podczas ostatniego SmackDown Stardust wygłosił promo na backstage’u, w którym wspomniał o aktorze, ten nie pozostając mu dłużny odpowiedział wrestlerowi za pomocą twittera:

Mimo, iż ten mecz nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, to podobne sytuacje mają mieć miejsce przez kilka następnych tygodni, a finał tego feudu miałby zakończyć się na SummerSlam.

– Poniżej znajdziecie ponad 20 minutowy wywiad z Danielem Bryanem, którego udzielił dla Busted Open Radio. Były WWE World Heavyweight Champion wypowiada się tam między innymi o swojej kontuzji, powrocie do ringu oraz swojej najnowszej książce.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552