ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finn Balor zostaje w NXT! Austin Aries zaręczył się z byłą zawodniczką TNA, i więcej!

Finn-Balor-Entranec

– Od straty pasa NXT po walce z Somoa Joe na live evencie NXT w Lowell, Massachusetts pojawiło się wiele spekulacji o przeniesieniu byłego mistrza do głównego rosteru.

We wczorajszym main evencie gali w Poughkeepsie, NY Somoa Joe obronił swój tytuł w Triple Threat matchu z Balorem i Austinem Ariesem.

Po walce Balor chwycił za mikrofon i wygłosił promo, które możecie zobaczyć poniżej:

– Gwiazda NXT Austin Aries zaręczył się z Theą Trinidad (Znaną jako była zawodniczka TNA, Rosita). Zaręczyny potwierdziła Rosita za pomocą mediów społecznościowych:

– Poniżej możecie zapoznać się z aktualnym WWE Power Rankings:

– Na oficjalnym Twitterze WWE pojawiły się zdjęcia aktualnego Mistrza Wagi Ciężkiej Romana Reignsa, który spotkał się z Lee’em – chłopcem, którego wspiera fundacja Make-A-Wish:

– Poniżej możecie obejrzeć najnowszy odcinek programu Xaviera Woods’a:

Komentarze

        1. A może tak specjalne powiedział że zostaje w NXT a tak naprawdę na Raw wjedzie 😀

  1. mowi ze zostaje w nxt bo ma zaplanowana jeszcze walke z Samoa Joe (ktora przegra) a ostatecznie przeniosa go na raw i juz na tym raw najprawdopodobniej zadebiutuje

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778