ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finn Balor w szpitalu, Babatunde u Sheamusa!

27 lipca odbył się event zatytułowany Smackville. Jedną z zapowiedzianych walk był pojedynek o pas Interkontynentalny pomiędzy aktualnym mistrzem Shinsuke Nakamurą a byłym posiadaczem pasa – Finnem Balorem. Irlandczyka w tej walce zastąpił jednak Ali. Okazalo się, że Finna dopadla grypa żołądkowa, a sam zawodnik spędził noc w szpitalu. Jego starcie z Brayem Wyattem na SummerSlam nie jest jednak zagrożone, co sugeruje też tweet wstawiony przez mężczyznę po zaistniałych komplikacjach.

– Babatunde Aiyegbusi był gościem na kanale Celtic Warrior Workouts, na którym to Sheamus wraz z gośćmi wykonuje rożne ćwiczenia siłowe, prowadząc w tym samym czasie swobodną rozmowę ze swoim gościem. W najnowszym odcinku możemy dowiedzieć się miedzy innymi o tym, jak obaj panowie się poznali oraz od kiedy Babatunde interesuje się wrestlingiem. Poprzednio gośćmi Irlandczyka byli miedzy innymi John Cena, Seth Rollins czy Alexa Bliss.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556