ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finn Balor w szpitalu, Babatunde u Sheamusa!

27 lipca odbył się event zatytułowany Smackville. Jedną z zapowiedzianych walk był pojedynek o pas Interkontynentalny pomiędzy aktualnym mistrzem Shinsuke Nakamurą a byłym posiadaczem pasa – Finnem Balorem. Irlandczyka w tej walce zastąpił jednak Ali. Okazalo się, że Finna dopadla grypa żołądkowa, a sam zawodnik spędził noc w szpitalu. Jego starcie z Brayem Wyattem na SummerSlam nie jest jednak zagrożone, co sugeruje też tweet wstawiony przez mężczyznę po zaistniałych komplikacjach.

– Babatunde Aiyegbusi był gościem na kanale Celtic Warrior Workouts, na którym to Sheamus wraz z gośćmi wykonuje rożne ćwiczenia siłowe, prowadząc w tym samym czasie swobodną rozmowę ze swoim gościem. W najnowszym odcinku możemy dowiedzieć się miedzy innymi o tym, jak obaj panowie się poznali oraz od kiedy Babatunde interesuje się wrestlingiem. Poprzednio gośćmi Irlandczyka byli miedzy innymi John Cena, Seth Rollins czy Alexa Bliss.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783