ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finn Balor powróci wcześniej niż myśleliśmy? Mickie James

finn-balor-wwe-041315-youtube-ftr_1wnlkbhh8xojs1v1x4itsax596-750x340-1449966951

– Finn Balor doznał ciężkiej kontuzji ramienia podczas walki z Sethem Rollinsem na SummerSlam, co wyłączyło go z akcji na co najmniej sześć miesięcy i postawiło występ na WrestleManii pod znakiem zapytania. Jak pisze Ringside News, Balor robi duże postępy i „świetnie” radzi sobie w WWE Performance Center.

Balor podchodzi do wszystkiego bardzo optymistycznie. Oficjalnie jego powrót planowany jest na WrestleManię 33, a nawet i wcześniej. Inni donoszą, że jeżeli rehabilitacja przechodzi pomyślnie, to jego powrót na Royal Rumble powinien być dla nas przewidywalny, ale na ten moment ciężko cokolwiek oficjalnie ogłosić.

mickie-james

– Była Mistrzyni Kobiet Mickie James została zapowiedziana do walki o Pas Kobiet NXT z Asuką. Walka o pas ma mieć miejsce 19 listopada na NXT TakeOver: Toronto. Jak mówi Bryan Alvarez z Wrestling Observer Radio, WWE planowało, aby inna legenda przejęła pas – byłaby to Trish Stratus.

WWE miało przedstawić inny bieg wydarzeń dla Hall of Famerki, ale Trish niedługo potem ogłosiła, że ona i jej mąż spodziewają się dziecka, co jest jednoznaczne z tym, że przez siedem miesięcy od porodu nie będzie mogła stanąć w ringu.

Mówi się, że Mickie podpisała kontrakt z federacją tylko na mecz z Asuką, jednak chodzą plotki o tym, że James może dołączyć do Performance Center jako trenerka.

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778