ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finn Balor o drafcie i zawodnikach NXT podczas live eventu, Ostatni zapowiedziany live event z Johnem Ceną w Stanach Zjednoczonych i więcej!

Finn-Balor-Entranec

– Wczorajszej nocy w Louisville odbył się ostatni live event NXT przed Draftem WWE. W main evencie odbył się wielki dziesięcioosobowy tag team match: Finn Balor, Shinsuke Nakamura, American Alpha i Bayley vs. Bobby Roode, Samoa Joe, The Revival i Alexa Bliss.

Po walce cała piątka celebrowała w ringu i wykonała pozę Shinsuke Nakamury. Finn chwycił za mikrofon i zapytał czy ktoś zostawił otwarte drzwi, ponieważ czuje przeciąg(draft). Dodał także, że sam nie wie co wydarzy są podczas nadchodzącego Draftu.

Później stwierdził że każdy z zawodników będących w ringu wystąpi kiedyś na WrestleManii. Finn wymienił siebie, Nakamure, Bayley, Gable’a oraz Jordana i powiedział, że oni wszyscy tworzą NXT.

Poniżej krótki filmik, na którym możemy zobaczyć Byley wykonującą Bayley to Belly na Bobbym i zakończenie walki przez Shinsuke:

– Dziś w Glens Falls w stanie Nowy Jork John Cena zawalczy na ostatnim zapowiedzianym live evencie WWE z jego udziałem. Razem z The Usos zmierzy się z The Clubem czyli AJ Styles’em, Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem. Kolejne live eventy WWE z udziałem Lidera Cenation odbędą się w Chinach i w Australii.

– W najnowszym odcinku WWE Fury możemy przyjrzeć się atakom wykonanym na rampie.

– Były UFC Light Heavyweight Champion Chris Weidman pojawił się na wczorajszym live evencie WWE w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556