ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Finał KOTR przeniesiony na RAW, Bray Wyatt dewastuje B-Team po zakończeniu 205 live oraz Była gwiazda NXT jako komentator na 205!


Finały tegorocznego King of the Ring nie odbędą się na niedzielnym Clash of Champions! Zwycięzce KOTR poznamy dopiero na RAW!

– Na wczorajszym SmackDown ujawnione zostało, że zwycięzcę tegorocznej edycji King of the Ring poznamy na RAW po Clash of Champions. W finale zawalczą Baron Corbin i Chad Gable.

Póki co nie ma żadnych informacji skąd nagła zmiana planów.

Tak obecnie wygląda rozpiska turnieju KOTR:

– Po tym, jak 205 Live zeszło z anteny, publiczość zebrana w Nowym Jorku, w Madison Square Garden, mogła zobaczyć jak „the Fiend” Bray Wyatt dominuje B Team w 2 on 1 handicap matchu.

Bray kompletnie zmiażdżył Curtisa Axela i Bo Dallasa. Co ciekawe, jeden z fanów na Twitterze poinformował, że „gierki umysłowe” Braya wraz z jego wejściem i wyjściem trwały tyle samo co sam mecz.

WWE mogło zabookować ten dark match już dużo wcześniej, ponieważ jego występ był reklamowany w programie RAW, podczas gdy na RAW zobaczyliśmy jedynie Firefly Fun House.

– Gwiazda NXT Dio Maddin miał wczoraj swój debiut komentatorski podczas trwania 205 Live.

Podczas dzisiejszego programu ogłoszono, że Nigel McGuinness opuścił zespół 205 Live i przeszedł na pracę w pełnym wymiarze godzin z NXT w środowe wieczory, dołączając do Mauro Ranallo i WWE Hall of Famer Beth Phoenix. Może to być częścią planu WWE dotyczącego wyłączności marki wchodzącej w sezon jesienny, ponieważ zgłoszono, że harmonogramy i historie będą na wyłączność dla każdego brandu.

Wygląda więc na to, że Maddin od teraz będzie prowadził 205 Live wraz z Aidenem Englishem i Vic’iem Josephem

Maddin był wcześniej znany fanom NXT pod jego prawdziwym nazwiskiem – Brennan Williams. Maddin był szkolony przez Bookera T i promowany przez Reality of Wrestling. Jest on byłym graczem futbolu amerykańskiego. WWE ogłosiło zakontraktowanie Maddina 1 sierpnia 2016 r. Rozpoczął on treningi w Performance Center tego samego dnia. Maddin zadebiutował w ringu NXT podczas Live Eventu z Orlando 30 września 2016 r., startując w Battle Royal. Od tamtej pory pracował nad Live Eventami i Dark Matchami. W czerwcu tego roku otrzymał imię „Dio Maddin”.