ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Faworytka do zdobycia walizki, Prawdziwy powód zmiany ringname’u TJP, Spotkanie King Maxela z Wolfgangiem

– W ostatnich dniach pojawiły się plotki związane ze zmianą ringname’u przez TJ Perkinsa.

Od pewnego czasu można zauważyć, że jest on przedstawiany jako TJP. Plotki donosiły, że sam Vince McMahon był gorącym zwolennikiem zmiany na TJP, gdyż Perkins kojarzyło mu się z restauracją, której nienawidzi. Te doniesienia obalił jednak za pośrednictwem Twittera były mistrz dywizji Cruiserweight:

Tak naprawdę to po prostu poprosiłem, aby nazywano mnie TJP. Niezbyt skomplikowane.

– Dzieci Matta Hardy’ego już zdążyły się ze sobą zapoznać. Za pośrednictwem Twittera były mistrz tag teamów opublikował już kilka materiałów dotyczących narodzin jego najnowszego dziecka – Wolfganga. Oto ostatni materiał – 9 sekundowy film, na którym Maxel bawi się z Wolfgangiem.

– Bukmacherzy wskazali swojego faworyta do wygrania walizki Money In The Bank wśród kobiet. Jest nią Carmella. Od momentu ogłoszenia pojawiały się informacje, że jako denerwujący heel byłaby ona najlepszą z możliwych opcji i, jak widać, spekulacje mogą się potwierdzić. Aktualne kursy prezentują się następująco:

Carmella -140

Becky Lynch +350

Natalya +360

Charlotte Flair +900

Tamina +2500

Wszystko wciąż może się drastycznie zmienić i nie są to informacje, którym należy ufać w 100%.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743