ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Fani chcą usunięcia Donalda Trumpa z Holu Sław WWE, NXT Takeover przed WM32 oraz więcej!

vince_crop_north
– Na stronie internetowej change.org pojawiła się petycja w sprawie usunięcia Donalda Trumpa z WWE Hall of Fame.

Fani chcą usunięcia z Holu Sław WWE, kandydata do przyszłorocznych wyborów na Prezydenta USA z partii Republikanów ze względu na jego kontrowersyjne i rasistowskie poglądy oraz komentarze. W opisie petycji możemy przeczytać taką informację:

„Zgodnie z tą wypowiedzią, WWE powinno usunąć Donalda Trumpa z Hall of Fame ze względu na jego obraźliwe komentarze odnośnie Meksykanów, muzułmanów oraz innych grup mniejszościowych.

WWE nie tylko zatrudnia muzułmanów i talenty z bliskiego wschodu, ale też niedawno uruchomiło tam WWE Network. WWE musi sobie zdawać sprawę z tego jak dużo ich fanów to muzułmanie. Jakie przesłanie daje im WWE, że „honorowy” Donald Trump jest w Hall of Fame?

Natomiast Meksyk jest jednym z największych z międzynarodowych rynków, WWE w przeszłości współpracowało z profesjonalnymi federacjami z tego kraju. Dodatkowo wiele największych gwiazd WWE pochodzi z tego kraju. Wiele gwiazd WWE pokazywało dziedzictwo Meksyku w ringu.”

Dodatkowo pojawiła się tam wpis odnośnie tego, że Hulk Hogan za swoje rasistowskie komentarza został usunięty z HoF co pokazuje, że WWE nie toleruje takiego zachowania.

Warto dodać, że Donald Trump został wprowadzony do HoF w 2013 roku.

– WWE oficjalnie potwierdziło, że NXT Takeover odbędzie się podczas przyszłorocznego WrestleMania Weekend. Gala będzie miała miejsce dwa dni przed WM32 czyli 1 Kwietnia 2016 roku na Kay Bailey Hutchison Convention Center w Dallas w stanie Teksas. Fani bilety na tą galę będą mogli kupić już o najbliższej soboty, 19 Grudnia.

– Najnowsze WWE 5 Things:

– Na koniec najnowsze WWE Top 10:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552